Nedir Bu Yelken Bayrak ?

Yelken bayrak tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne ilgi çekmek, kampayalı ürün ya da hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek amacıyla eklenilen üründür. Plastik dubası özel alaşımlı direği ve 120 gram raşel kumaş baskıdan oluşmaktadır.
Yelken bayrak gerektiğince tercih edilen bayraklardandır. Özel fikse prosedürü gören kumaş yağmurdan etkilenmemektedir. Yıkanabilirdir. Solma yada renginin atması gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Bayrağın özel tasarımı ile her vakit görünür olması sağlanmaktadır. Yelken bayrak firmamızca oluşturulan bedava ve şahsa özel tasarımı ile markanızın en iyi şekilde görünmesini dayanıklıaktadır. Yelken bayrak tekstil baskı yöntemi kullanılarak üretilmektedir.
Yelken bayrak Rüzgarla beraber 360 derece hareket ederek ilgi üstüne çeker. Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır. Yelken bayrak kurulumu süratli ve kolaydır. Uygun fiyatlı ve yüksek kalitelidir. Yelken bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, plaj bayrağı olarak ta isimlendirilmektedir. Bayrağı direği ve de ağırlık dubası ile set durumunda imal edilen olta tarzı bayraklar grup olarak satılmaktadır. Yelken tarzı bayraklarda (beach flag) standart ölçüler saptanmıştır özel ölçü isteği olmadığı prosese plaj bayrakları genelde 70×300 ve de 70×400 cm olarak üretilmektedir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları ise; İş yerleri, Dükkanlar, Fabrikalar, Konferans Salonları, Fuarlar, Açılışlar, Benzin İstasyonları, Oteller, Restoranlar, Eczaneler, Plajlar, İddaa Bayii, Eczaneler, Etkileşim merkezleri, Kuaförler, Marketler, ve aynısı yerlerde görülmektedir. Yelken bayraklar gösterişli ve maliyeti düşük bulunduğu amacıyla en sık tercih edilen bayrak türüdür.

Yelken bayraklar iç ve dış mekan tüketimine uygundur. Alüminyumdan meydana gelen dayanıklı bir portatif de monte bedeni bulunmaktadır.20 lt. plastik şemsiye bidonu vardır. Dijital baskı amacıyla sarfedilen bayrak bezi gerektiğince kalitelidir.

Yelken bayrak, isminden de anlaşılacağı gibi yelkeni andıran bir görüntüsü olmasından yelken bayrak denmektedir. Yelken bayrak kapı önü süslemelerinde, açılışlarda, organizasyon gibi etkinlikler de kullanılmaktadır. Firmamız yelken bayrak üretimi ve satışı konusu ile ilgili gerektiğince tecrübelidir. Biz yelken bayrak siparişlerinizde size en iyi fiyat garantisi sunmaktayız.

Emre YALÇIN tarafından

Emre YALÇIN 1982 Sivas ili Gemerek ilçesi doğumlu ilk öğretimi İstanbulda tamamladım...

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir