.hakkımızda

HAKKIMIZDA
rektab.net, 2000’lerin ilk başlarında asticaret.com ismi ile çıkılan bir serüvenin evrimleşme sürecindeki son halidir. rektab.net, kurumsal firmalara ve yeni internet girişimlerine web tasarım, web yazılım, Tabela, Kartvizit, Yelken Bayrak, Magnet, Web Tasarım, Kurumsal Tasarım hizmetleri sunmaktadır. rektab.net, 7/24 sağladığı destek ile de sorunların anlık olarak çözülebilmesini sağlamaktadır. Öncelikli amaçlarımızda biri kaliteli hizmet daima müşteri menuniyetidir, gerek maddi gerekse manevi olarak sizlere her zaman tam destek vermekteyiz.

HEDEFİMİZ
Bu sektörde ve bütün projelerimizde uzun soluklu faaliyet gösterebilmektir.
Amacımız sağlıklı verimli ve en önemlisi ürünlerimizi geliştirerek güncel tutmaktır. Yüksek kalite düşük maliyet…

HİZMET ALAN PORTFÖYÜMÜZ
Her sektörden firmalar, esnaf, okullar, Hastane ve sağlık merkezleri, dernekler ve her meslek grubundan kişiler bulunmaktadır.

WEB SİTELERİMİZİN TEMEL ÖZELLİKLERİ
Kullanıcı ve yöneticiyi kolaylık sağlaması, kaliteli, Güvenli ve yeni nesil internet siteleri her bütçeye makul olması sağlanmıştır gözünüz arkada kalmasın biz sizin için her şeyi düşünerek oluşabilecek güncelleme, geliştirme ve yedekleme sistemimizle hep bir asistanınız olduğunu düşünün yalnızca talep edin biz bütün gücümüzle destek vermek için hazırız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir