Zemin “YER” Reklam

“Zemininizi, sizin ve işletmeniz için özel olarak tasarlanmış benzersiz zemin grafikleriyle birinci sınıf reklam alanına dönüştürün. Zemin grafikleri satış potansiyelinizi optimize etmek ve dikkat çekici bir tanıtım oluşturmak veya müşterilere varlığınızın ve ne sunmanız gerektiğinin farkında olmanız için mükemmel bir yoldur.”

Tanıtım yapmak her marka ve her sektör için önemli olan bir farklılıktır. Markayı ve yapılan her çalışmayı duyurmanın yollarından biri de afişlerdir. Günümüzde teknolojinin de bu kadar geliştiğini öngörürsek artık dijital olarak baskı hizmetlerinin çok önemli olduğunu da görebiliriz. Zaman içinde gelişmiş bir yöntem olduğu için ince işçilik gerektiren durumlar arasında sayılmaktadır.

Herkesin kolay yapabileceği bir yöntem olmasa da çok etkili bir reklam yöntemi olduğunu belirtebiliriz. Yer folyosu kaplama olarak tanımlanan bu sistemde adından da anlaşılacağı gibi yerlere döşenen reklamlardandır. Genelde eczanelerde, satış yapılan özel şubelerde bu işlemi görebilirsiniz.